Jaki najlepszy abonament na telefon? Kup przez internet

Poszukujesz najlepszego abonamentu dla siebie? Sprawdź nasze porównanie ofert operatorów komórkowych. Znajdziesz w nim najlepszy abonament bez telefonu z jednym lub więcej numerami. Jeśli jednocześnie planujesz zmianę operatora, to w poniższym porównaniu znajdziesz również najlepszą ofertę na abonament dla przenoszących numer. A jeśli poszukujesz najlepszego abonamentu na telefon z urządzeniem, to w tym poradniku sprawdzisz także porównanie abonamentów z najpopularniejszymi telefonami. W każdym przypadku możesz zamówić sam abonament oraz telefon na abonament przez internet z darmową dostawą pod wskazany adres i prawem odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni.

Najlepszy abonament bez telefonu

Jeśli masz już telefon i chciałbyś zamówić abonament bez urządzenia to poniższe porównanie jest odpowiednie dla ciebie. Zawiera ono zestawienie najlepszych ofert operatorów komórkowych. Przygotowując je wzięliśmy pod uwagę najważniejsze kryterium wyboru abonamentu, tj. stosunek zawartości pakietu do ceny abonamentu. Zawartość pakietu to:

 1. Liczba minut w ramach pakietu.
 2. Liczba SMSów/MMSów w ramach pakietu.
 3. Wysokość transferu danych w ramach pakietu.
 4. Opcje dodatkowe w ramach pakietu.

W pierwszym porównaniu zestawiamy ceny abonamentu z nowym numerem, a w kolejnych punktach prezentujemy bonifikaty za przeniesienie numeru i zakupu co najmniej dwóch numerów w ramach jednego abonamentu.

Najlepsza oferta na abonament z nowym numerem

Najlepszy abonament z nowym numerem biorąc pod uwagę zawartość pakietu w stosunku do ceny to oferta operatora komórkowego Nju. W ramach tej oferty otrzymujemy:

 • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych,
 • nielimitowane SMSy i MMSy do wszystkich sieci,
 • 20 GB/mies. transferu danych + 20 GB/mies. transferu danych po pół roku + 10 GB/mies. transferu danych po roku + 10 GB/mies. transferu danych po dwóch latach, co daje łącznie 60 GB/mies. transferu danych za staż,
 • umowa bez zobowiązań – możliwość rezygnacji w każdym momencie bez podania przyczyny,
 • drugi numer na tych samych warunkach za 9 zł/mies.

Cena za ten pakiet wynosi 29 zł/mies.

Jeśli szukasz oferty z wysokim transferem danych w ramach pakietu, to najlepszy abonament znajdziesz u operatorów komórkowych Play, Plus i T-Mobile. W ramach abonamentu w każdej z tych ofert otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz nielimitowany internet. Ten ostatni w większości ofert wiąże się pakietem danych, po wykorzystaniu którego pełna prędkość zostaje ograniczona. I właśnie wysokości tego pakietu dotyczą różnice w poszczególnych ofertach:

 • w sieci Play wysokość pakietu to 120 GB (1 Mb/s po wykorzystaniu pakietu) przy zamówieniu online. Jest to więc na ten moment najlepszy abonament z wysokim transferem danych, gdyż po uwzględnieniu rabatów (10 zł/mies. za zamówienie online) faktyczna wysokość ceny abonamentu jest najniższa i wynosi 50 zł/mies. W cenie abonamentu sieć oferuje dostęp do usługi Play Now (ponad 40 kanałów telewizyjnych), z której korzystanie w Polsce nie obciąża pakietu danych.
 • w sieci Plus wysokość pakietu to 120 GB. Po jego wykorzystaniu transfer zostaje ograniczony do 1 Mb/s, co jest prędkością wystarczającą do strumieniowania muzyki i swobodnego przeglądania treści w internecie. Dodatkowo w ramach abonamentu sieć oferuje dostęp do serwisu Disney+ na dwa lata. Dla osób korzystających z tej platformy streamingowej cenowo jest to najkorzystniejsza oferta, ponieważ biorąc pod uwagę oszczędność z opłat za miesięczny dostęp do Disney+ (28,99 zł/mies.) faktyczna wysokość abonamentu wynosi 36,01 zł/mies.
 • sieć T-Mobile przygotowała najlepszą ofertę dla osób, które nie chcą być ograniczone limitem danych i prędkością. W cenie 85 zł/mies. oferowany jest abonament bez limitu transferu danych i bez ograniczenia prędkości przesyłu danych. Dodatkowo operator oferuje darmowy dostęp do jednej z wybranych usług, którą można zmieniać co miesiąc: Legimi, Da Vinci Kids, HBO Max, Eleven Sports lub Tidal.

Podsumowując – to, który abonament okaże się najlepszy zależy od indywidualnych oczekiwań względem oferty poszczególnych operatorów komórkowych. Poniższe zestawienie zawiera porównanie najlepszych abonamentów. Podane ceny dotyczą umów na czas określony 24 miesięcy i zawierają rabaty za udzielenie zgody marketingowej i e-fakturę. Wszystkie oferty można zamówić przez internet z dostawą do domu:

OperatorZawartość pakietuCenaSzczegóły
Logo operatora komórkowego NJU MobileNielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; od 20 do 60 GB transferu danych (40 GB po pół roku, 50 GB po roku, 60 GB po 2 latach); umowa na czas nieokreślony bez zobowiązań29 zł/mies.Przycisk "pokaż"
Logo sieci komórkowej PlusNielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; 120 GB transferu + Disney+ na dwa lata65 zł/mies.Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego PlayNielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; 120 GB transferu i 10 zł/mies. rabatu przy zamówieniu online, telewizja Play Now w cenie50 zł/mies.Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego OrangeNielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; 30 GB transferu danych + 1 mies. za 0 zł za zakup online55 zł/mies.Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego T-mobileNielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; nielimitowany transfer danych; 6 miesięcy dostępu do wybranej usługi: Legimi, HBO Max, Eleven Sports, Tidal, Da Vinci Kids85 zł/mies.Przycisk "pokaż"

Najlepszy abonament dla przenoszących numer

Teraz, gdy poznaliśmy już najlepszy abonament komórkowy z nowym numerem przyjrzyjmy się ofertom operatorów komórkowych dla osób, które chcą zachować swój dotyczasowym numer, ale jednocześnie chcą przejść na abonament do innej sieci. Przekonanie abonentów innej sieci, aby zdecydowali się na zakup abonamentu z przeniesieniem numeru to dla operatorów nie lada wyzwanie, nie mniejsze niż przekonanie do przedłużenia umowy. Z tego powodu niektórzy z nich przygotowali specjalne rabaty, na czym tylko mogą korzystać osoby decydujące się na migrację do innej sieci komórkowej. Poniższe zestawienie zawiera bonifikaty za przeniesienie numeru z innych sieci u poszczególnych operatów.

OperatorBonifikata za przeniesienie numeruSzczegóły
Logo operatora komórkowego NJU Mobilebrak
Logo operatora komórkowego Orange2 miesiące abonamentu za 0 zł + 1 mies. za zakup onlinePrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo sieci komórkowej Plusbrak
Logo operatora komórkowego Playdrugi i każdy kolejny numer za 30 złPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobilerabat do 250 zł zniżki na urządzeniePrzycisk "pokaż szczegóły oferty"

Jak wynika z powyższego porównania trzech operatorów oferuje rabaty za przeniesienie numeru, z czego w jednym przypadku rabat dotyczy tylko zakupu przenoszonego numeru jako kolejny abonament (kolejnych numerów)

Najlepszy abonament dla wszystkich przenoszących numer (w tym wybierających oferty bez telefonu) oferuje więc operator:

 • Orange – gdzie średnia cena abonamentu z naszego porównania dla przenoszących numer wynosi 52,50 zł/mies. zamiast 60 zł/mies.

Jednak porównując tę korzyść z ceną abonamentu dla wszystkich nowych klientów i tak oferta Orange wypada mniej korzystnie w porównaniu z Play oraz Plus wraz z Disney+.

Najlepszy abonament dla osób, które chcą przenieść więcej numerów oferuje sieć Play, która dla drugiego i każdego kolejnego przenoszonego numeru oferuje abonament za 30 zł. W zależności od pakietu jest to rabat w wysokości nawet 50 zł/mies., a dodatkowo promocja łączy się z promocją podwójnych GB za zakup drugiego i/lub kolejnych numerów. Z kolei najlepszy abonament dla osób, które jednocześnie z przeniesieniem numeru zdecydują się na zakup nowego telefonu oferuje sieć T-mobile. Jest to rabat do 250 zł na urządzenie.

Abonament na telefon z przeniesieniem numeru można zamówić przez internet z darmową dostawą do domu. Wszelkie formalności związane z przeniesieniem numeru załatwia operator komórkowy, do którego zdecydowaliśmy się przenieść numer.

Porównanie abonamentów z dwoma i więcej numerami

Jeszcze większe korzyści niż zakup abonamentu z przeniesieniem numeru można uzyskać w przypadku zakupu abonamentu z więcej niż jednym numerem (co najmniej dwiema kartami SIM). Poniższa tabela zawiera zestawienie bonifikat za drugi i kolejne numery w ramach jednego abonamentu.

OperatorBonifikata za drugi i kolejny numer w abonamencieSzczegóły
Logo operatora komórkowego NJU MobileDrugi numer za 9 złPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orange20 zł/mies. rabatu na każdą kolejną kartę SIMPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo sieci komórkowej Plus1 zł przez rok za kolejny numer przy zakupie z telefonem lub 1 zł przez pół roku przy zakupie bez telefonuPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Playkolejne numery z podwójnymi GB + abonament od 30 złPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile20 zł mniej za każdy kolejny numerPrzycisk "pokaż"

Z powyższego zestawienia wynika, że najlepszy abonament z conajmniej dwoma numerami oferują operatorzy komórkowi Plus, Orange i Play. Dla najlepszego abonamentu z pojedynczym numerem z naszego porównania cena każdego kolejnego numeru wynosi 1 zł/mies. przez pół roku (lub przez rok przy jednoczesnym zakupie telefonu) w Plus i 40 zł/mies. w Orange przez cały okres trwania umowy. Warto również wiedzieć, że zawartość pakietu dla każdego kolejnego numeru jest taka sama, jak dla pierwszego numeru. Z kolei sieć Play za drugi i kolejne numery oferuje podwójne GB oraz zniżkę na abonament, którego wysokość dla jednego numeru może wynosić nawet 30 zł/mies., jeśli wraz z jego zakupem przenosimy numer od innego operatora.

Natomiast najtańszy abonament w przypadku zakupu dwóch numerów, tak jak w przypadku jednego numeru oferuje operator Nju:

 • w Nju cena za drugi numer wynosi 9 zł, co po zsumowaniu dwóch abonamentów daje kwotę 19 zł/mies. za numer

Telefony na abonament – najlepsza oferta

Poniżej znajdziesz porównanie abonamentów z najpopularniejszymi telefonami, w tym smartfonami u operatorów komórkowych w Polsce. Ta lista zawiera najczęściej wybierane modele telefonów na abonament oraz ich ceny w poszczególnych sieciach. Na jej podstawie będziesz mógł wybrać najlepszy telefon na abonament dla siebie.

W każdym porównaniu wskazaliśmy opłatę na start i miesięczne koszty zakupu telefonu w abonamencie oraz użyliśmy sformułowania „+ abonament”. Oznacza to, że do miesięcznego kosztu zakupu telefonu, należy doliczyć cenę abonamentu. Otrzymana suma będzie miesięcznym kosztem zakupu abonamentu z telefonem.

Cena telefonu na abonament = miesięczny koszt zakupu telefonu + miesięczny koszt wybranego pakietu

Może być ona różna w zależności od ceny wybranego pakietu. My proponujemy wybór jednego z pakietów z naszego zestawienia najlepszych ofert na abonament. Oczywiście rabaty za przeniesienie numeru i zakupu dwóch lub więcej numerów mają zastosowanie i będą uwzględnione w cenie abonamentu. Aby sprawdzić cenę telefonu z innymi pakietami w poszczególnych sieciach komórkowych kliknij w „Pokaż” przy wybranym operatorze.

Zwróć uwagę, że nie w każdym przypadku wybór oferty abonamentu z telefonem jest opłacalny. Decydując się na taki zakup warto rozważyć osobny zakup abonamentu bez telefonu u operatora komórkowego oraz telefon na raty 0% w sklepie ze sprzętem elektronicznym. W niektórych przypadkach może to być po prostu tańsze rozwiązanie.

Telefon Samsung Galaxy A13 5G na abonament

Telefon Samsung A13
 • Wyświetlacz 6,6″
 • Aparat 50+5+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 64 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 165.1 x 76.4 x 8.8 mm
 • Waga 195 g

Telefon Samsung Galaxy A13 5G na abonament dostępny jest u wszystkich operatorów komórkowych. Abonament z najniższą końcową ceną telefonu oferuje sieć Play. W tym przypadku całkowity koszt urządzenia wynosi 481 zł, w tym 1 zł opłaty na start i 20 zł/mies. za telefon przez 24 miesiące. Jest to jednocześnie najniższa cena telefonu wraz z abonamentem. Z pakietem SOLO M 5G łączny miesięczny koszt (telefon + abonament) wynosi 60 zł. Cena uwzględnia rabaty za zakup online, ale nie uwzględnia ewentualnych rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Zamawiając ten telefon na abonament przez internet masz 14 dni na rozwiązanie umowy bez podania przyczyny. Poniższa tabela to porównanie cen telefonu Samsung Galaxy A13 5G na abonament u poszczególnych operatorów:

OperatorCena telefonu na abonamentSzczegóły
Logo sieci komórkowej Plus0,98 zł na start + 34,67 zł/mies. przez 36 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 20 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orange5,01 zł na start, 35,01 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile109 zł na start + 35 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"

Telefon Xiaomi Redmi 9A na abonament

Telefon Xiaomi Redmi 9A
 • Wyświetlacz 6,53″
 • Aparat 13 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 32 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 164.9 x 77.07 x 9 mm
 • Waga 194 g

Najniższą cenę telefonu Xiaomi Remi 9A oferuje sieć Play, gdzie koszt miesięczny urządzenia wynosi 20,75 zł/mies. płatne przez 24 miesięcy. Do kosztu abonamentu należy doliczyć koszt planu taryfowego (SOLO M 5G), co daje łączną kwotę w wysokości 70,75 zł/mies (abonament płatny jest przez 24 mies.). Jest to jednocześnie najniższa oferta na zakup tego telefonu w abonamencie. Sprawdź rabaty za drugi numer i/lub przeniesienie numeru. Wszystkie formalności możesz załatwić online, a telefon otrzymać kurierem do domu. Zamawiając ten telefon na abonament przez internet masz 14 dni na rozwiązanie umowy. Poniższa tabela zawiera porównanie abonamentów z telefonem Xiaomi Redmi 9A u poszczególnych operatorów komórkowych:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo sieci komórkowej Plus1 zł na start + 25,33 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 20,75 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orange5,01 zł na start + od 25,01 zł/ mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobileniedostępny

Porównanie abonamentów z OPPO A17

Telefon OPPO A17
 • Wyświetlacz 6,56″
 • Aparat 50+0.3 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 32 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 164.20 x 75.60 x 8.29 mm
 • Waga 189 g

Najlepszy abonament z OPPO A17 oferuje operator T-Mobile, gdzie koszt urządzenia przy opłacie na start w wysokości 99 zł wynosi 25 zł/mies. płatne przez 24 miesiące. Jest to najtańsza cena tego telefonu w abonamencie, gdyż po zsumowaniu wszystkich opłat jego cena wynosi 699 zł. Do kosztu abonamentu należy jednak doliczyć koszt planu taryfowego (65 zł/mies. w ofercie nielimitowanej M), co daje łącznie 90 zł/mies. Z kolei najniższy miesięczny koszt abonamentu z tym telefonem oferuje sieć Play, gdzie cena urządzenia wynosi 30,75 zł/mies. (przy opłacie na start w wysokości 1 zł), a cena abonamentu 50 zł/mies, co daje łącznie 80,75 zł/mies. Sprawdź rabaty za drugi numer i/lub przeniesienie numeru. Wszystkie formalności możesz załatwić przez internet, a telefon otrzymać kurierem do domu. Zamawiając online masz 14 dni na rozwiązanie umowy. Poniższa tabela zawiera porównanie abonamentów z telefonem OPPO A17 u poszczególnych operatorów komórkowych:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo sieci komórkowej Plus1 zł na start + 36,17 zł/ mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 30,75 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orange5,01 zł na start + od 31 zł/ mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile99 zł na start + 25 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"

Najlepsza oferta na abonament z Samsung Galaxy A04s

Telefon Samsung Galaxy A04s
 • Wyświetlacz 6,5″
 • Aparat 50+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 32 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 164.5 x 76.5 x 9.1 mm
 • Waga 195 g

Najlepszy abonament z telefonem Samsung Galaxy A04s oferuje sieć T-Mobile. W tym przypadku cena telefonu wynosi 25 zł/mies. płatne przez 24 miesięcy przy opłacie wstępnej w wysokości 49 zł + cena wybranego abonamentu. Łączny koszt abonamentu z tym telefonem w T-mobile zaczyna się więc już od 90 zł/mies, a cena samego urządzenia (nie uwzględniając kosztów abonamentu) wynosi 649 zł. Nieco więcej samo urządzenie kosztuje w sieci Play, gdzie rata miesięczna wynosi 28,25 zł przy opłacie na start w wysokości 1 zł, co daje łącznie kwotę 679 zł + abonament. Cena abonamentu może być niższa po uwzględnieniu rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Poniższa tabela zawiera porównanie abonamentów z telefonem Samsung Galaxy A04s u poszczególnych operatorów. Abonament z telefonem możesz zamówić przez internet z darmową dostawą do domu i prawem odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo sieci komórkowej Plus1 zł na start + 37,83 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 28,25 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orangeniedostępny
Logo operatora komórkowego T-mobile49 zł na start + 25 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"

Sprawdź i porównaj telefony na raty marki Samsung w elektromarketach z ofertami rat 0%.

Najlepszy abonament na Samsung Galaxy A21s

Telefon Samsung Galaxy A21s
 • Wyświetlacz 6,5″
 • Aparat 48+8+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 32 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 163.7 x 75.3 x 8.9 mm
 • Waga 191 g

Samsung Galaxy A21s znajduje się w abonamencie u większości operatorów komórkowych. Najlepsza oferta na abonament z tym modelem telefonu dostępna jest u operatora Orange. Cena telefonu zaczyna się od 24 zł/mies. (wysokość uzależniona od wybranego planu) z Planem 80 w wysokości 80 zł/mies. Całkowity koszt telefonu w tej konfiguracji wynosi 576 zł. Sprawdź rabaty na abonament oraz ceny z innymi planami. Ten telefon z abonamentem możesz zamówić online z dostawą do domu lub paczkomatu.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plushniedostępny
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 24 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plusniedostępny
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start, 20 zł/mies. przez 36 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile199 zł na start + 75 zł/mies. z abonamentem T-mobile MPrzycisk "pokaż"

Porównanie abonamentów z Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Telefon Xiaomi Redmi Note 9 Pro
 • Wyświetlacz 6,67″
 • Aparat 64+8+5+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 64 GB
 • Bateria [mAh] 5020
 • Wymiary 165.75 x 76.68 x 8.8 mm
 • Waga 209 g

Xiaomi Redmi Note 9 Pro dostępny jest u większości operatorów komórkowych. Najlepszą ofertę z tym modelem Xiaomi posiada sieć Orange, gdzie cena urządzenia jest najniższa i wynosi 41 zł/mies. z abonamentem Plan 80 w wysokości 80 zł/mies. Podana cena nie uwzględnia rabatów za przedłużenie umowy, przeniesienie numeru i/lub drugi numer). Ten telefon z abonamentem możesz zamówić online z dostawą pod wskazany adres lub do wybranego paczkomatu. Poniższe zestawienie zawiera porównanie ofert operatorów komórkowych z telefonem Xiaomi Redmi Note 9 Pro:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plushniedostępny
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 41 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Plusniedostępny
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 50 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile819 zł na start + 75 zł/mies. z abonamentem T-mobile MPrzycisk "pokaż"

Porównanie abonamentów z telefonem Realme 9

Telefon Realme 9
 • Wyświetlacz 6,4″
 • Aparat 108+8+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 164.3 x 75.6 x 8.5 mm
 • Waga 191 g

Telefon Realme 9 na abonament dostępny jest u trzech operatorów komórkowych. Najtańszy abonament z tym modelem telefonu oferuje Plus, gdzie cena telefonu przy opłacie na start w wysokości 1 zł wynosi 38,83 zł miesięcznie płatne przez 36 miesięcy. Najlepszy abonament z Realme 9 oferuje sieć Play, gdzie cena telefonu z abonamentem jest wyższa i wynosi 51,17 zł/mies. za urządzenie, jednak w tym przypadku okres spłaty jest krótszy i wynosi 24 miesiące, a łączny koszt telefonu jest najniższy i wynosi 1229,08 zł. Poniższa tabela zawiera porównanie abonamentów z telefonem Realme 9 u poszczególnych operatorów komórkowych. Ten telefon na abonament możesz kupić przez internet z darmową dostawą do domu. Zamawiając online masz 14 dni na odstąpienie od umowy.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo sieci komórkowej Plus1 zł na start + 38,83 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start, 51,17 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orangeniedostępny
Logo operatora komórkowego T-mobile49 zł na start, 50 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"

Najlepszy abonament na Huawei P40 Lite 128 GB 5G

Telefon Huawei P40 Lite 128 GB 5G
 • Wyświetlacz 6,5″
 • Aparat 64+8+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4000
 • Wymiary 162.3 x 75.0 x 8.58 mm
 • Waga 189 g

Huawei P40 Lite 5G ze 128 GB pamięci wewnętrznej dostępny jest w ofertach abonamentowych. Najlepszy abonament z tym modelem telefonu oferuje sieć Orange z Planem 80. W tej konfiguracji miesięczny koszt telefonu wynosi 37 zł (+ cena abonamentu 80 zł/mies.). Koszt telefonu za cały okres umowy jest więc równy 888 zł. Natomiast najniższy miesięczny koszt abonamentu z tym modelem Huawei (53 zł/mies., w tym abonament) oferuje operator komórkowy Plush. Podane ceny nie uwzględniają ewentualnych rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Sprawdź szczegóły w poniższej tabeli.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush798,98 zł na start + 22 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 37 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus1 zł na start + 44 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Playniedostępny
Logo operatora komórkowego T-mobileniedostępny

Porównanie abonamentów z Oppo Reno4 Z 5G

Telefon Oppo Reno4 Z 5G
 • Wyświetlacz 6,57″
 • Aparat 48+8+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4000
 • Wymiary 163.8 x 75.5 x 8.1 mm
 • Waga 184 g

Najlepszy abonament na telefon Oppo Reno4 Z 5G oferuje operator komórkowy Orange. W konfiguracji z Planem 80 cena samego telefonu wynosi 46 zł/mies., a koszt telefonu biorąc pod uwagę cały okres trwania umowy wynosi 1104 zł i jest to najniższa cena za ten model spośród wszystkich operatorów komórkowych. Jeśli natomiast poszukujesz tańszego abonamentu kosztem dłuższego okresu obowiązywania umowy możesz wybrać ofertę sieci Plush, w której miesięczny koszt telefonu wynosi 39 zł/mies. (przy opłacie na start wynoszącej 199 zł) płatne przez 36 miesięcy + 30 zł/mies. za abonament płatne przez 24 miesiące. Łączny koszt abonamentu z telefonem w Plush wyniesie więc 69 zł/mies. Poniższa tabela zawiera zestawienie cen abonamentu z telefonem Oppo Reno4 Z 5G u poszczególnych operatorów komórkowych:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush199 zł na start + 39 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 46 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus1 zł na start + 44 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 60 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile968,88 zł na start + 75 zł/mies. z abonamentem T-Mobile MPrzycisk "pokaż"

Najlepszy abonament na Samsung Galaxy A51

Telefon Samsung Galaxy A51
 • Wyświetlacz 6,5″
 • Aparat 48+12+5+5 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4000
 • Wymiary 158.5 x 73.6 x 7.9 mm
 • Waga 172 g

Samsung Galaxy A51 dostępny jest na abonament u wszystkich operatorów komórkowych. Najlepszy abonament z tym modelem Samsunga oferuje sieć Orange. Z pakietem Plan 80 w cenie 80 zł/mies. cena telefonu to 59 zł/mies. Z kolei najniższą cenę urządzenia w abonamencie oferuje sieć T-Mobile. W przypadku wyboru ofert tej sieci trzeba się jednak liczyć z opłatą na start i mniejszym pakietem „nielimitowanego internetu” w ramach abonamentu (15 GB/mies.). Ofertę możesz zamówić przez internet z dostawą do domu lub paczkomatu. Sprawdź szczegóły w poniższej tabeli.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush799 zł na start + 25 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 59 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus1 zł na start + 47 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 60 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile799 zł na start + 75 zł/mies. z abonamentem T-mobile MPrzycisk "pokaż"

Najlepszy abonament na iPhone SE 128 GB

Telefon iPhone SE
 • Wyświetlacz 4,7″
 • Aparat 12 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 1821
 • Wymiary 138.4 x 67.3 x 7.3 mm
 • Waga 148 g

iPhone SE 128 GB dostępny jest u dwóch operatorów komórkowych: Orange i Play. Najlepszy abonament na telefon iPhone SE 128 GB oferuje sieć Play, gdzie w z abonamentem SOLO L cena telefonu wynosi 80 zł/mies. (przy opłacie na start w wysokości 1 zł). To 10 zł mniej, niż w sieci Orange z porównywalnym Planem Mobilnym 75. Abonament z tym telefonem możesz zamówić online z dostawą do domu lub paczkomatu. Skorzystaj z rabatów za przedłużenie umowy, przeniesienie numeru i/lub drugi numer.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plushniedostępny
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 90 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plusniedostępny
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 80 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobileniedostępny

Telefon Samsung Galaxy S21 FE 5G na abonament

Telefon Samsung S21 FE 5G
 • Wyświetlacz 6,4″
 • Aparat 12+12+8 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4500
 • Wymiary 155.7 x 74.5 x 7.9 mm
 • Waga 177 g

Samsung Galaxy S21 FE 5G dostępny jest w ofercie u wszystkich operatorów komórkowych. Najniższy koszt telefonu w umowie abonamentowej oferuje sieć Play, w której z pakietem SOLO L 5G miesięczny koszt telefonu to 99,92 zł (+ abonament 70 zł/mies.), przy opłacie na start w wysokości 1 zł. Biorąc pod uwagę cenę telefonu oraz zawartość pakietu jest to najlepsza oferta na abonament z telefonem Samsung Galaxy S21 FE 5G. Jeśli natomiast oferty zakupu tego telefonu z najtańszym abonamentem, warto rozważyć ofertę sieci Plus, gdzie miesięczny koszt telefonu łącznie z abonamentem to 152,22 zł. Jednak w tym przypadku występuje opłata na start w wysokości 399 zł oraz cena za telefon płatna jest przez 36 miesięcy (przy 24-miesięcznej umowie na abonament telefoniczny). Podane ceny nie zawierają możliwych rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Poniższa tabela zawiera zestawienie ofert operatorów komórkowych na abonament z telefonem Samsung Galaxy S21 FE 5G:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 125 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo sieci komórkowej Plus399 zł na start + 97,22 zł/mies. przez 36 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 99,92 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile199 zł na start + 110 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"

Porównanie abonamentów z telefonem Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Telefon Xiaomi Mi 11 Lite 5G
 • Wyświetlacz 6,55″
 • Aparat 64+5+8 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4250
 • Wymiary 160.5 x 75.7 x 6.81 mm
 • Waga 159 g

Najlepszy abonament z telefonem Xiaomi Mi 11 Lite 5G oferuje sieć Orange. Z pakietem Plan 80 cena urządzenia biorąc pod uwagę cały okres umowy jest najniższa. Minusem w przypadku wyboru tej oferty jest wysokość abonamentu, która wynosi 135,01 zł (55,01 zł za telefon + 80 zł za abonament). Okres obowiązywania umowy wynosi 24 miesiące. Jeśli poszukujemy abonamentu z niższym kosztem miesięcznym warto rozważyć ofertę operatora Plus. W tym przypadku cena abonamentu wyniesie 128 zł/mies. W tej ofercie jednak wymagana jest opłata na start oraz okres spłaty rat za telefon jest dłuższy niż w Orange i wynosi 36 miesięcy. Poniższa tabela zawiera porównanie ofert abonamentu z telefonem Xiaomi Mi 11 Lite 5G u poszczególnych operatorów komórkowych. W każdym przypadku można zamówić ten telefon na abonament przez internet korzystając ze zniżek za zakup online.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush948,99 zł na start + 26 zł/mies. przez 36 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 55,01 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus1 zł na start + 53 zł/mies. przez 36 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 65 zł/mies. przez 36 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile239 zł na start + 65 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"

Porównanie abonamentów z Motorola Egde 30 Fusion

Telefon Motorola edge 30 fusion
 • Wyświetlacz 6,55″
 • Aparat 50+13+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4400
 • Wymiary 158.5 x 71.1 x 7.45 mm
 • Waga 175 g

Najlepszy abonament z telefonem Motorola Edge 30 Fusion oferuje operator komórkowy Play, u którego wysokość raty za urządzenie jest najniższa i wynosi 60 zł/mies. płatne przez 24 miesiące, przy opłacie na start w wysokości 759 zł. W tym przypadku oferta urządzenia jest najniższa i wynosi łącznie 2199 zł. Do miesięcznej raty za urządzenie należy doliczyć koszt abonamentu zgodnie z wybranym planem taryfowym. Podane ceny nie zawierają możliwych rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Poniższa tabela zawiera zestawienie dostępności wraz z ceną telefonu Motorola Edge 30 Fusion w abonamencie u poszczególnych operatorów:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo sieci komórkowej Plus299 na start + 120,83 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play759 zł na start + 60 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orangeniedostępny
Logo operatora komórkowego T-mobileniedostępny

Telefon Samsung Galaxy S21 5G na abonament

Telefon Samsung Galaxy S21
 • Wyświetlacz 6,2″
 • Aparat 12+64+12 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4000
 • Wymiary 151.7 x 71.2 x 7.9 mm
 • Waga 169 g

Telefon Samsung Galaxy S21 5G na abonament dostępny jest u większości operatorów komórkowych. Najniższą cena abonamentu z tym telefonem oferuje sieć Orange. Całkowity koszt urządzenia u tego operatora wynosi 3600 zł i podzielony jest na 24 comiesięczne raty w wysokości 150 zł każda. Ta cena obowiązuje jednak tylko przy wyborze najdroższego abonamentu Plan 80 w wysokości 80 zł/mies. Niższy miesięczny koszt abonamentu w wysokości 155 zł (w tym 80 zł/mies. urządzenie) oferuje sieć Play, jednak skorzystanie z tej oferty wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty na start w wysokości 599 zł (w Orange jest to 0 zł) oraz okres płatności rat za telefon jest dłuży i wynosi 36 miesięcy. Podane ceny nie uwzględniają ewentualnych rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. U każdego operatora ten telefon na abonament można zamówić przez internet z 14-dniowym okresem ochronym na rozwiązanie umowy bez podania przyczyny (niemożliwe przy zakupie abonamentu w salonie stacjonarnym). Porównanie ofert abonamentu z telefonem Samsung Galaxy S21 5G u poszczególnych operatorów zawarte jest w poniższej tabeli:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plushniedostępny
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 150 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus399 zł na start + 100 zł/mies. przez 36 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play599 zł na start + 80 zł/mies. przez 36 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobileod 849 złPrzycisk "pokaż"

Telefon Xiaomi Mi 12 5G na abonament

Telefon Xiaomi 12 5G
 • Wyświetlacz 6,28″
 • Aparat 50+13+5 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4500
 • Wymiary 152.7 x 69.9 x 8.16 mm
 • Waga 180 g

Najlepszy abonament z telefonem Xiaomi 12 oferuje sieć Play. W ofercie tego operatora cena urządzenia wynosi 3329 zł i rozłożona jest na 24 rat w wysokości 60 zł każda oraz opłatę wstępną w wysokości 1889 zł. Do ceny należy doliczyć wysokość abonamentu, co w sumie daje kwotę 110 zł/mies. (w tym 50 zł/mies. abonament płatny przez 24 mies.). Podana cena nie uwzględnia ewentualnych rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Zamawiając abonament przez internet masz 14 dni na rozwiązanie umowy bez podania przyczyny. Poniższa tabela zawiera porównanie ofert telefonu Xiaomi Mi 10T Lite 5G u poszczególnych operatorów komórkowych:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo sieci komórkowej Plus499 zł na start + 102.78 zł/mies. przez 36 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Play1889 zł na start + 60 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego OrangeniedostępnyPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobileniedostępnyPrzycisk "pokaż"

Telefon Samsung Galaxy S22 na abonament

Samsung Galaxy S22
 • Wyświetlacz 6,1″
 • Aparat 50+10+12 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB lub 258 GB
 • Bateria [mAh] 3700
 • Wymiary 146 x 70.6 x 7.6 mm
 • Waga 167 g

Najlepszy abonament na zakup telefonu Samsung Galaxy S22 oferuje operator T-Mobile. W tym przypadku łączna cena za telefon jest najniższa i wynosi 3649 zł podzielone na 24 raty w wysokości 140 zł każda oraz jednorazową opłatę na start w wysokości 289 zł. Z kolei najtańszy abonament z tym telefonem operuje operator Play, w którym wysokość jednej raty wynosi 60 zł/mies., jednak opłata na start jest najwyższa i wynosi 2369 zł. Podane ceny nie uwzględniają kwoty abonamentu, w tym możliwych rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Porównanie ofert zakupu Samsung Galaxy S22 na raty zawarte jest w poniższej tabeli. Każdy operator oferuje możliwość zakupu telefonu na abonament przez internet:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo sieci komórkowej Plus498.99 zł na start + 108,33 zł/mies. przez 36 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play2369 zł na start + 60 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orange299 zł na start, od 105,01 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego T-mobile289 zł na start + 140 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"

Porównanie abonamentów z Samsung Galaxy S23 5G

Samsung Galaxy S23
 • Wyświetlacz 6,1″
 • Aparat 50+10+12 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 256 GB
 • Bateria [mAh] 3900
 • Wymiary 146.3 x 70.9 x 7.6 mm
 • Waga 168 g

Najtańszy abonament na telefon Samsung Galaxy S23 5G oferuje operator komórkowy Play, w którym miesięczna kwota płatności za urządzenie wynosi 60 zł płatne przez 24 miesiące. W tym przypadku jednak kwota na start jest najwyższa spośród ofert wszystkich operatorów i wynosi 3089 zł. Poszukując planu z niższą opłatą na start warto rozważyć ofertę sieci komórkowej Orange, gdzie wynosi ona 599 zł, a wysokość raty miesięcznej za urządzenie to 116 zł. Do podanych kwot należy doliczyć koszt wybranego abonamentu. Wszystkie oferty dostępne są w sprzedaży online z dostawą telefonu do domu. Poniższa tabela zawiera porównanie ofert abonamentów z telefonem Samsung Galaxy S23 5G:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo sieci komórkowej Plus499 zł na start + 190,42 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play3089 zł na start + 60 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orange599 zł na start + 116 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego T-mobile389 zł na start + 180 zł/mies. z abonamentem T-Mobile MPrzycisk "pokaż"

Najlepszy abonament na iPhone 14

Telefon iPhone 14
 • Wyświetlacz 6,1″
 • Aparat 12+12 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128, 256 lub 512 GB
 • Bateria [mAh] 3279
 • Wymiary 146.7 x 71.5 x 7.8 mm
 • Waga 172 g

iPhone 14 na abonament dostępny jest u wszystkich operatorów komórkowych. Najlepszy abonament z tym telefonem oferuje sieć T-Mobile, gdzie z pakietem „Oferta M Nielimitowana” i przy opłacie na start w wysokości 399 zł cena abonamentu wynosi 265 zł/mies., w tym 200 zł/mies. urządzenie i 65 zł/mies. abonament. W tej ofercie łączna cena urządzenia wynosi 5199 zł i obok oferty sieci Play (3759 zł na start + 60 zł/mies. za urządzenie) jest to najniższa cena telefonu w abonamencie spośród wszystkich operatorów komórkowych. Cena abonamentu może być pomniejszona o rabaty za przedłużenie umowy, przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Sprawdź ceny za iPhone 14 z inną wielkością pamięci wewnętrznej. Telefon z abonamentem możesz zamówić przez internet z dostawą do domu lub paczkomatu z 14-dniowym prawem do odstąpienia od umowy. Poniższa tabela zawiera porównanie ofert abonamentu z iPhone 14 u poszczególnych operatorów:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plusod 499 zł na start + 211,62 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Playod 3759 zł na start + 60 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orangeod 799 zł na start, od 128,01 zł/mies. przez 36 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego T-mobileod 399 zł na start + 200 zł/mies. z abonamentem T-Mobile MPrzycisk "pokaż"

Najlepszy abonament z internetem

Jeśli planujesz zakup abonamentu do korzystania z internetu i nie zamierzasz korzystać, bądź będziesz korzystać sporadycznie z usługi połączeń głosowych i wiadomości SMS/MMS – poniższe porównanie będzie dla ciebie pomocne w wyborze najlepszego abonamentu. Uwzględniamy w nim oferty z najlepszą ceną abonamentu w stosunku do wysokości pakietu transmisji danych.

OperatorZawartość pakietuCenaSzczegóły
Logo operatora komórkowego NJU Mobile60 GB transferu danych, 120 GB po 6 miesiącach, 150 GB po 12 miesiącach, 180 GB po 24 miesiącach; umowa na czas nieokreślony; zmniejszone opłaty lub rak opłat za brak korzystania29 zł/mies.Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Plush60 GB transferu danych, 90 GB po 6 miesiącach, 120 GB po 12 miesiącach; umowa na czas nieokreślony30 zł/mies.Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange250 GB transferu danych + dodatkowe 250 GB, w tym 50 GB poza strefą domową59,99 zł/mies.Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo sieci komórkowej Plus120 GB transferu danych; w cenie dostęp do 5G oraz Disney+ przez rok; 0 zł przez 1 mies.50 zł/mies.Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play100 GB transferu danych; Amazon Prime na 30 dni20 zł/mies.Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile40 GB transferu danych20 zł/mies.Przycisk "pokaż"

Jak wynika z powyższego porównania, to, który abonament okaże się najlepszy zależy od indywidualnych oczekiwań. Naszym zdaniem najlepszy abonament z internetem oferują operatorzy Nju i Plush. Jako jedyni umożliwiają zawarcie umowy na czas nieokreślony (pozostałe oferty dotyczą umowy na 24 miesiące), a pakiet internetu jest cyklicznie zwiększany nawet do 180 GB. W tym porównaniu lepiej wypada sieć Nju, gdzie cena abonamentu jest niższa o 1 zł, oferowane są większe paczki danych przy zwiększaniu oraz zmniejszone opłaty w przypadku nie korzystania (9 zł przez pierwsze 3 miesiące, potem 0 zł).

Jeśli jednak oczekujesz większego pakietu danych, a jednocześnie zamierzasz z niego korzystać głównie w swoim miejscu zamieszkania możesz rozważyć ofertę operatora Orange, w której otrzymujesz łącznie 500 GB transferu danych. To największy pakiet w tak korzystnej cenie (59,99 zł).

Jeśli natomiast chciałbyś korzystać z abonamentu z internetem w technologii 5G, powinieneś rozważyć ofertę operatora Plus. Obecnie ta sieć jako jedyna gwarantuje dostęp do 5G w cenie abonamentu. Oczywiście z tej technologii będziesz mógł korzystać tylko w jej zasięgu, który sprawdzisz na mapie zasięgu. Jeśli posiadasz już abonament telefoniczny w sieci Plus za co najmniej 44,90 zł/mies., otrzymasz 25 zł/mies. rabatu na zakup abonamentu z internetem. Pierwszy miesiąc 0 zł.

Jak kupić abonament przez internet?

Każda sieć komórkowa w Polsce oferuje możliwość zakupu abonamentu przez internet zarówno z urządzeniem, jak i bez urządzenia. Z tą formą zakupu abonamentu wiąże się kilka korzyści, a najważniejsze z nich to:

 • prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni,
 • możliwość zakupu abonamentu bez kolejek i bez wychodzenia z domu (zamówienie dostarczane jest bez dodatkowych opłat kurierem pod wskazany adres lub do paczkomatu),
 • największy wybór telefonów i innych urządzeń kupowanych z abonamentem,
 • niekiedy rabaty lub gratisy za zawarcie umowy przez internet.

Zawieranie umowy na abonament przez internet praktycznie nie różni się od dokonywania zakupu w zwykłym sklepie internetowym i sprowadza się do kilku prostych kroków.

Proces zakupu abonamentu przez internet opiszemy na przykładzie sklepu internetowego sieci Plush. Przed zakupem przygotuj swój dowód osobisty.

 1. Wybierz interesujący Cię pakiet

  Zdecyduj, który pakiet abonamentowy będzie dla Ciebie odpowiedni i przejdź do zakupu bez telefonu lub jeśli chcesz zamówić abonament z telefonem – dobierz telefon.Wybór pakietu abonamentu na telefon

 2. Dobierz telefon

  Jeśli kupujesz abonament bez urządzenia pomiń ten krok. Jeśli zdecydowałeś się na zakup abonamentu z urządzeniem wybierz rodzaj umowy (przeniesienie numeru lub nowy numer lub przedłużenie umowy lub przejście z karty na abonament u tego samego operatora). Następnie wybierz interesujący Cię telefon i dodaj ofertę do koszyka poprzez kliknięcie w przycisk z wybranym rodzajem umowy.Wybór rodzaju umowy oraz telefonu na abonament przez internet

 3. Uzupełnij dane i sfinalizuj zamówienie

  Podaj dane adresowe, swój PESEL oraz serię i numer dowodu osobistego oraz wybierz sposób płatności. Sfinalizuj zamówienie i czekaj na powiadomienie o przesyłce. W dniu doręczenia paczki kurier skontaktuje się z Tobą celem umówienia dogodnej godziny dostawy. Adresem dostawy może być Twoje miejsce pracy.Formularz wniosku zakupu telefony na abonament przez internet

Najlepszy abonament na telefon – pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wyboru najlepszej oferty na abonament. To FAQ zawiera skondensowane w krótkich odpowiedziach informacje, które prezentujemy w treści tego poradnika. Jeśli masz inne pytanie dotyczące ofert abonamentowych polskich operatorów komórkowych – prześlij je nam lub zamieść w komentarzu. Postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Jaki najlepszy abonament bez telefonu?

Najlepszy abonament bez telefonu oferuje operator Nju. W cenie 29 zł/mies. otrzymujemy najbardziej optymalny pakiet: nielimitowane rozmowy, SMSy i MMsy do wszystkich sieci oraz 20 GB transferu danych + 40 GB za staż.

Jaki abonament z wysokim pakietem internetowym?

Jeśli do korzystania ze swojego telefonu potrzebujesz dużego pakietu danych możesz rozważyć zakup Planu 80 w sieci Orange w ramach którego dostępne jest łącznie 105 GB transmisji danych lub pakietu Solo L w sieci Play w ramach którego dostępne jest 140 GB transferu danych z pełną prędkością.

Co oznacza nielimitowany internet?

Nielimitowany internet w praktyce oznacza, że po zużyciu określonego w ramach abonamentu pakietu danych nie trzeba dokupować kolejnego pakietu, aby móc nadal korzystać z transmisji danych. Jednak w takim przypadku prędkość transmisji danych zostaje ograniczona do 1 Mb/s.

Jaki najtańszy abonament z telefonem?

Jeśli poszukujesz abonamentu z telefonem w najniższej cenie możesz skorzystać z oferty operatora Plush. W ofercie tej sieci znajdziesz najtańszy abonament i telefony z najniższą miesięczną dopłatą do abonamentu, która wynika z większej ilości rat (36 rat, podczas gdy u większości innych operatorów płatność za telefon rozłożona jest na 24 raty).

Jaki abonament do internetu?

Jeśli poszukujesz abonamentu wyłącznie do korzystania z internetu możesz rozważyć ofertę operatora Plush. W ramach umowy na czas nieokreślony w cenie 30 zł/mies. otrzymujesz pakiet 30 GB transmisji danych, który zwiększa się wraz ze stażem. I tak po 3 miesiącach jest to 80 GB, po 6 miesiącach – 100 GB, a po 12 miesiącach 120 GB transmisji danych.

Kliknij, aby ocenić od 1 do 5
[Głosów: 5 Ocena: 5]
Błażej Zieliński
Błażej Zieliński

Entuzjasta telewizorów o wieloletnim doświadczeniu w recenzowaniu sprzętu elektronicznego. Błażej jest również pasjonatem sportu, a jego drugie zainteresowanie to wspieranie lokalnych drużyn sportowych.

📧 Masz pytania? Napisz do mnie!

Chętnie usłyszymy co sądzisz!

Dodaj Odpowiedź

telepedia.pl
Logo
Porównaj produkty
 • Total (0)
Porównaj
0